WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ / PŁYTY
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!

TEDE & SIR MICH

KARMAGEDON

Premiera: 09 Maj 2019
Nr kat.: WJN29
1 CD
Kup płytę

Informacje o albumie


9 maja do słuchaczy trafił najnowszy album Tede & Sir Mich zatytułowany „KARMAGEDON” i wszystko wskazuje na to, że jest to kolejny przełomowy album w dyskografii TEDE.

Gościnnie na KARMAGEDONIE pojawiają się między innymi Zbuku, Timon, Agata Buczkowska, Setka, Pan Zgrywus, Tymek, Teabe, JNR, Mosad, Wac Toja, Abel, Fokus, Gedz, Dwa Sławy, Te-Tris, Otsochodzi, Włodi, Książę Kapota oraz kanadyjski raper DT The Artist.

Płyta dostępna w czterech wersjach: Pierwsza z nich to KARMAGEDON XL zawierający największą ilość utworów i dostępny tylko na stronach WWW.TEDE.SHOP, WWW.ASFALTSHOP.PL oraz w sieci empik. Druga wersja to standardowa edycja, którą będzie można kupić w pozostałych sklepach, trzecią wersją jest edycja cyfrowa w serwisie Tidal zawierająca utwory nie dostępne na wydaniu fizycznym, a ostatnią jest najbardziej podstawowa wersja albumu dostępna w pozostałych serwisach cyfrowych.

LINKI DO WSZYSTKICH SERWISÓW: https://independentdigital.lnk.to/karmagedon

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o nadchodzącej płycie polecamy podcasty zatytułowane 17 PRAW KRYWIANU, w którym Sir Mich wraz z Ekipą opowiadają między innymi o kulisach jej powstawania. Słuchowisko dostępne jest na platformach cyfrowych do pobrania lub słuchania w streamingu.

ZAMÓW CD JUŻ TERAZ 

 1. Mixtape Intro
  0:32
 2. YYYYYYYY
  2:27
 • ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  KARMAGEDON nadejdzie 9 maja, ale wybrańcy już mieli okazję go doświadczyć. W czwartek, 28 lutego w NWJ odbył się odsłuch z udziałem zaproszonych gości wytypowanych spośród osób, które zamówiły KARMAGEDON w przedsprzedaży na stronie www.ted...
  opublikowany: Wtorek, 05 Marzec 2019