WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ / PŁYTY
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!

Tede & Paff Bangerski

PAFFISTOTEDES

Premiera: 01 Marzec 2013
Nr kat.: PLNY.MFR.001
1 CD

Informacje o albumie


Płyta PAFFISTOTEDES to efekt współpracy Tede oraz P.A.F.F’a - producenta z Wrocławia balansującego na granicy Hip-Hopu i muzyki elektronicznej. Album zawiera zarówno remiksy, nie tylko z płyty Mefistotedes, ale również zupełnie nowe utwory zarejestrowane specjalnie na to wydawnictwo.
Limitowana edycja na płycie CD wydana jest nakładem PLNY TEXTYLIA MADERFAKIN REKORDS™ przy współpracy z Wytwórnią Wielkie Joł.

Płyta CD w specjalnym tekstylnym opakowaniu godnym marki PLNY TEXTYLIA do kupienia jest tylko w sklepie PLNY Stolica w Warszawie przy ulicy Chmielnej 24 i sklepie internetowym Holahola.pl. Legalne pliki MP3 są kupienia w serwisie Nuplays.pl - w wersji płytowej oraz instrumentalnej!Dodatkowo marka odzieżowa PLNY Textylia przygotowała specjalną okolicznościową koszulkę poświęconą produkcji PAFFISTOTEDES. Przy zakupie koszulki płyta gratis! Pozycja absolutnie obowiązkowa dla każdego fana Tede!

Partnerzy: CGM.pl, Mówią Na Mieście, PLNY Stolica, Holahola.pl, NuPlays.pl


 1. Mixtape Intro
  0:32
 2. YYYYYYYY
  2:27
 • ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  KARMAGEDON nadejdzie 9 maja, ale wybrańcy już mieli okazję go doświadczyć. W czwartek, 28 lutego w NWJ odbył się odsłuch z udziałem zaproszonych gości wytypowanych spośród osób, które zamówiły KARMAGEDON w przedsprzedaży na stronie www.ted...
  opublikowany: Wtorek, 05 Marzec 2019