WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ / PŁYTY
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!

Tede

Esende Mylffon (Wersja Czysta)

Premiera: 03 Październik 2006
1 CD
Kup płytę

Informacje o albumie


"Esende Mylffon" to płyta będąca owocem współpracy żywej legendy Polskiego Hip-Hopu - Tede oraz Mateo - młodego producenta wyłonionego w konkursie zorganizowanym przez wytwórnię Wielkie Joł przed wydaniem poprzedniego albumu Tede p.t. "Notes".

Muzyka Mateo to kwintesencja Hip-Hopu w iście amerykańskim stylu. Wykształcenie muzyczne i zamiłowanie do czarnych brzmień zaowocowały niesamowitymi dźwiękami, które zdecydowanie wybijają się ponad przecietną.


Oprócz Tede, wokalnie można usłyszeć kilku zaproszonych gości m.in. Wall-e z formacji K.A.S.T.A., Kiełbasę, Psycho Stacha oraz co ciekawe - producenta, Mateo.

Ta specjalna, limitowana edycja zawiera utwory pozbawione wulgarnych treści i jest dedykowana zarówno dla młodszych słuchaczy, jak i wszystkich kolekcjonerów, gdyż dodatkowo zawiera naklejkę Esende Mylffon oraz tak jak wersja brudna dwa złote bilety na ekskluzywne imprezy Wielkie Joł.

Płyta Tede "Esende Mylffon" w wersji czystej dostępna tylko w salonach Empik już od 3 października 2006!
 1. Mixtape Intro
  0:32
 2. YYYYYYYY
  2:27
 • PERPETUUM MELO - 41 Urodziny TEDE
  PERPETUUM MELO - 41 Urodziny TEDE
  W sobotę 22 lipca w koszalińskim amfiteatrze odbyła się doroczna impreza urodzinowa Tede. W tym roku pod hasłem PERPETUUM MELO wraz z ekipą Wielkie Joł i zaproszonymi gośćmi bawiło się prawie 2 tysiące osób.
  opublikowany: Czwartek, 27 Lipiec 2017