WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ / PŁYTY
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!

Szyna

Spacer EP

Premiera: 20 Listopad 2012
Nr kat.: EP
1 CD

Informacje o albumie


Najnowsza produkcja sosnowieckiego rapera Szyny zawierająca 10 premierowych utworów nagranych do muzyki stworzonej przez Tede [TDF Instrumental].


Szyna „Spacer EP”
to nietypowa podróż po miejskich realiach widziana oczami Szyny, młodego rapera charakteryzującego się swobodnym podejściem do życia oraz ciekawym stylem rapowania.

Materiał muzyczny Spacer EP będzie uzupełniał „Spacerownik, czyli przewodnik po miejskich realiach” zawierający autorskie opisy utworów wydane w postaci multimedialnej publikacji.

Rap: Szyna; muz. Tede; Okładka Elo.Emil; Miks i mastering: młodyGrzech

Wojciech "Szyna" Nowak - rocznik '91. Jego pierwsze nagrania powstały, gdy miał 14 lat. Po czterech latach nagrywania przeróżnych bardzo amatorskich utworów nagrał LP z Kozą w ekipie "Na Granicy ryzyka". Przy podejściu do drugiej płyty NGR2 ekipa rozsypała się, a Szyna po długiej przerwie rozpoczął prace nad LP zatytułowanym "Ćma Barowa".

Więcej informacji:
http://www.facebook.com/Szynaa 1. Mixtape Intro
  0:32
 2. YYYYYYYY
  2:27
 • ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  KARMAGEDON nadejdzie 9 maja, ale wybrańcy już mieli okazję go doświadczyć. W czwartek, 28 lutego w NWJ odbył się odsłuch z udziałem zaproszonych gości wytypowanych spośród osób, które zamówiły KARMAGEDON w przedsprzedaży na stronie www.ted...
  opublikowany: Wtorek, 05 Marzec 2019