WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ / WiceWersa "Między Niebem, a Piekłem" dokładnie za miesiąc
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!

WiceWersa "Między Niebem, a Piekłem" dokładnie za miesiąc

opublikowany: Środa, 11 Sierpień 2010 15:17 - przez: Jakuza 2
Dokładnie za miesiąc na rynku pojawi się podwójny debiutancki album wrocławskiej formacji WiceWersa zatytułowany „Między Niebem, a Piekłem”. Po tej mocnej dawce dobrego rapu świat już nigdy nie będzie taki sam. Niebawem promo nadchodzącego albumu oraz kolejne wideoklipy.
WiceWersa
Wice Wersa to wrocławski zespół pochodzący z dzielnicy Krzyki, będący prekursorem rapu na swoim osiedlu „Borek”. Stamtąd pochodzą jego założyciele: Radio i Dogas. Pod wspólną banderą nagrywają od 2002 roku, a pod koniec 2008 roku Wice Wersa wraz z Verte zdecydowali nagrać wspólną płytę pod jednym szyldem: Wice Wersa.

Wice Wersa w swoich tekstach niejednokrotnie odnosi się do ideologii związanej po części z „taoistycznym” spojrzeniem na świat. Ideą istnienia zespołu zawsze było zestawianie kontrastów codzienności i przekładanie skrajności rzeczywistości na muzykę, którą tworzą, nadając jej niekonwencjonalny, świeży format oraz starając się uniknąć zaszufladkowania w określonych stylach.

Premiera dwupłytowego albumu już 11 września 2010 nakładem Wytwórni Wielkie Joł.

Poleć znajomym:
 • Kebab Kebab
  a co z ALLMANACH
 • sebas sebas
  Wlasnie kiedy bedzie najdluzej zapowadana plyta ALLMANACH
 • ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  KARMAGEDON nadejdzie 9 maja, ale wybrańcy już mieli okazję go doświadczyć. W czwartek, 28 lutego w NWJ odbył się odsłuch z udziałem zaproszonych gości wytypowanych spośród osób, które zamówiły KARMAGEDON w przedsprzedaży na stronie www.ted...
  opublikowany: Wtorek, 05 Marzec 2019