WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ / SKRRRTV LIVE 24/7 na kanale YT TEDEWIZJA
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!

SKRRRTV LIVE 24/7 na kanale YT TEDEWIZJA

opublikowany: Wtorek, 27 Czerwiec 2017 13:27 - przez: Jakuza
Zobacz kulisy pracy nad nową nadchodzącą płytą Tede & Sir Mich oraz wypraw koncertowych zespołu TEDE. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zachęcamy do oglądania i komentowania na czacie.
SKRRRTV LIVE 24/7 na kanale YT TEDEWIZJA
WITAJ NA TRAPHAŁSIE! Teraz live stream SKRRRTV - nadajemy kolejno wszystkie odcinki 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zachęcamy do oglądania i komentowania na czacie, na którym również będzie pojawiać się TEDE i Ekipa Wielkie Joł!

SKRRRTV promuje najnowszy album duetu TEDE i Sir Mich zatytułowany SKRRRT! Płytę można zamawiać już teraz na stronie http://sklep.wielkiejol.com.

Album zatytułowany SKRRRT to wejście w dziwny świat balansujący na krawędzi snu i jawy. TEDE i Sir Mich zabierają słuchaczy w niecodzienną podróż do innych stanów świadomości, a nowatorskie brzmienie powoduje, że słuchanie tego albumu staje się nałogiem.

Płyta SKRRRT powstawała w dwóch krajach - Polsce i Czechach, dokąd wybrał się Tede z ekipą by stolicy naszych południowych sąsiadów stworzyć mobilne studio i w nim nagrywać najnowszy album. Istotnym elementem tej produkcji jest właśnie SKRRRTV, czyli specjalny videolog na kanale YT.COM/TEDEWIZJA, na którym można zobaczyć wyjazd do Czech, proces powstawania płyty, koncerty TEDE oraz wiele innych ciekawych materiałów. Za oprawę graficzną i multimedialną albumu tradycyjnie odpowiedzialny jest Pan Zgrywus.

Album SKRRRT z dołączoną EP’ką TEDE & Sir Mich "Letnie Czartery" jest dostępny w sprzedaży tylko na stronie http://sklep.wielkiejol.com.

Poleć znajomym:
  • ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
    ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
    KARMAGEDON nadejdzie 9 maja, ale wybrańcy już mieli okazję go doświadczyć. W czwartek, 28 lutego w NWJ odbył się odsłuch z udziałem zaproszonych gości wytypowanych spośród osób, które zamówiły KARMAGEDON w przedsprzedaży na stronie www.ted...
    opublikowany: Wtorek, 05 Marzec 2019